„Dieta Szyta na Miarę”

            W moim gabinecie doradztwa dietetycznego Otrzymasz porady żywieniowe ułożone tylko pod Indywidualnego Klienta, nie z gazety. Każdorazowo, dieta jest komponowana pod konkretną Osobę. Obowiązuje żelazna zasada, to co pomoże Tobie niekoniecznie musi być odpowiednie dla sąsiadki, jej może zaszkodzić, gdyż bez wnikliwie przeprowadzonego wywiadu nie dowiemy się jakie ma dolegliwości i nawyki żywieniowe.

            Cieszę się, że nie oczekujesz ode mnie gotowej diety. Skąd to wiem? - Gdyby było inaczej, to by Ciebie dzisiaj tutaj  nie było. Jako Twój doradca żywieniowy dobiorę dla Ciebie odpowiednią dietę. Ułożenie takiej diety jest czasochłonne, gdyż biorę pod uwagę nie tylko Twoją chęć do zmiany rozmiaru na metce koszulki, ale przede wszystkim analizuję jaki jest stan Twojego zdrowia, jakie leki przyjmujesz. Dla mnie ważne są Twoje preferencje żywieniowe, zarówno lubianych jak i nie lubianych produktów. Moim zadaniem ma być motywowanie i wspieranie Ciebie do pozytywnego myślenia i działania, w dążeniu do zdobycia założonego na początku Celu. Proszę, zdaj sobie sprawę, że te wszystkie zmiany nie nastąpią z dnia na dzień. Potrzeba tu wiele cierpliwości. Jestem jednak przekonana, że wspólnie damy radę.

Dieta cud nie istnieje!!! Jedynie zmiana nawyków żywieniowych, indywidualnie ułożona dieta, codzienna aktywność fizyczna oraz silna motywacja i wsparcie z mojej strony pomogą moim Pacjentom w osiągnięciu wspólnie ustalonego Celu.