„Dieta Szyta na Miarę”

            W moim gabinecie doradztwa dietetycznego i żywieniowego każdy otrzyma porady żywieniowe ułożone tylko pod Indywidualnego Klienta, nie z  internetu czy gazety. Każdorazowo, dieta jest komponowana pod konkretną Osobę.

Obowiązuje żelazna zasada, to co pomoże Tobie niekoniecznie musi być odpowiednie dla sąsiadki czy koleżanki, jej akurat Twoja dieta może zaszkodzić. Bez wnikliwie przeprowadzonego indywidualnego wywiadu medycznego w gabinecie żywieniowca, nie dowiemy się jakie Klient ma dolegliwości oraz dotychczasowe nawyki żywieniowe.

            Cieszę się, że tu jesteś i nie oczekujesz ode mnie gotowej diety. Skąd to wiem? - Gdyby było inaczej, to byś dalej nie czytał co mam ci do przekazania. Jako Twój doradca żywieniowy dobiorę dla Ciebie odpowiednią dietę. Ułożenie takiej diety jest czasochłonne, gdyż biorę pod uwagę nie tylko Twoją chęć do zmiany rozmiaru na metce koszulki, ale przede wszystkim analizuję jaki jest stan Twojego zdrowia, jakie leki przyjmujesz. Dla mnie ważne są Twoje preferencje żywieniowe, zarówno lubianych jak i nie lubianych produktów. Moim zadaniem ma być motywowanie i wspieranie Ciebie do pozytywnego myślenia i działania, w dążeniu do zdobycia założonego na początku Celu. Proszę, zdaj sobie sprawę, że te wszystkie zmiany nie nastąpią z dnia na dzień. Potrzeba tu wiele cierpliwości. Jestem jednak przekonana, że wspólnie damy radę.

Dieta cud nie istnieje!!! Jedynie zmiana nawyków żywieniowych, indywidualnie ułożona dieta, codzienna aktywność fizyczna oraz silna motywacja i wsparcie z mojej strony, pomogą moim Klientom w osiągnięciu wspólnie ustalonego Celu.